LISTOPAD 2012 PDF Tisk Email

!!!STŘEDA!!!
7. 11. 2012
V 17 A 20 HOD.
VSTUPNÉ KČ 60,-
  VE STÍNU - ČR-slovensko-polský film
V bývalém Československu 50. let se  odehrává napínavý kriminální příběh, který ve svém důsledku zasáhne do osobních osudů aktérů i jejich blízkých. Kapitán Hakl (Ivan Trojan) vyšetřuje krádež v klenotnictví. Z běžné vloupačky se ale vlivem zákulisních intrik tajné policie začíná stávat politická kauza, kdy nelze věřit nikomu a ničemu. Hrají: I. Trojan, S. Koch, S. Norisová, J. Štěpnička, M. Krobot, D. Švehlík a mnoho dalších. Krimi drama. Ml. do 14 let nevhodný

!!!STŘEDA!!!
14. 11. 2012
V 17 A 20 HOD.
VSTUPNÉ KČ 50,-
  MADAGASKAR 3
Rafinovaným tučňákům se podařilo opravit letadlo, ve kterém havarovali během přeletu z Madagaskaru do Afriky. Příběh setkání dávných přátel, lva Alexe, hrošice Glorie, zebry Martyho a žirafáka Melmana může pokračovat. Cirkusové prostředí, do kterého se tyto známé postavičky shodou okolností dostanou, Vám připraví příjemné pobavení. Režie: Eric Darnell, Tom McBath a Conrad Vernon. ČR dabing.

!!!STŘEDA!!!
21. 11. 2012
V 17 A 20 HOD.
VSTUPNÉ KČ 50,-
  DOBA LEDOVÁ 4: ZEMĚ V POHYBU
Do kin se po třech letech vrací oblíbená mamutí rodinka Mannyho, Ellie, jejich teenagerské dcerunky Broskvičky, lenochoda Sida, šavlozubého tygra Diega a potřeštěného krysoveverčáka Scratta, aby prožili nové napínavé dobrodružství. Právě Scratt se svou vášní pro žaludy a jejich ukrýváním totiž způsobí katastrofu nevídaných rozměrů. Český dabing. Mládeži přístupný rodinný film. Režie: Steve Martino a Mike Thurmeier.


A to je, milí diváci, v letošním roce všechno. Od měsíce března 2013, bude-li to možné, Vám některé filmy ve velmi nepravidelném provozu předvedeme.

ZATÍM NASHLEDANOU!