FC České Meziříčí - Výsledky z víkendu 27. - 29. dubna PDF Tisk Email

MUŽI

České Meziříčí - Častolovice 0:2 (0:0) 66. Sehnal, 90 +2. Brandejs. ŽK: 1:0. ČK: 1:0 (84. Kozák). Diváků: 150.

Rozhodčí: Koutník, Šmolka, Vlachý

Delegát: Svoboda

 

České Meziříčí: Frynta (6) - Kubíček (7), Kozák (6), Tetřev (6), Slezák (6) (63. Borecký (5)) - Krajňák (8) (43. Baše (5) (88. Schejbal (N))), Hlavsa (7), Tomášek (7), Ježek (6) - Slánský (5) (73. Havel Tomáš (5)) - Rezek (7)

Častolovice: Junek – Lux, M. Přikryl, Kuhn, Marek – Cvejn, T. Přikryl (88. Bureš), Pavel Mráz, Brandejs – Sehnal, Koblása (85. Petr Beneš)

 

David Horký, vedoucí mužstva ČM: Lepší vstup do zápasu měli hosté, kteří dobře kombinovali a na dvacet minut nás přikovali na vápno a jen díky štěstí jsme úvodní nápor přečkali. Poté jsme se začali osmělovat i my a několik nadějných šancí jsme nevyužili. Bylo jasné, že kdo dá první gól tak s největší pravděpodobností vyhraje. Zaslouženě ho dali hosté a do konce zápasu byli nadále aktivnější a nebezpečnější. Druhý gól padl v nastavení, kdy jsme už hráli vzadu na velké riziko. Body byly tentokrát daleko. Musíme zvednout hlavy a bojovat dál, protože už ve středu hostíme v dohrávce Malšovice.

Jan Plašil, trenér AFK Častolovice: Do utkání jsme vstoupili aktivně a během dvaceti minut jsme mohli vstřelit několik gólů. Bohužel jsme šance neproměnili a domácí nás málem v závěru poločasu potrestali. Ve druhé části jsme vstřelili dvě branky a zaslouženě vyhráli.

 

 

DOROST

České Meziříčí - Albrechtice 4:3 (2:1). Szorád Vladimír 2, Brouček Ondřej 2 - Vítek 2, Pospíšil

Rozhodčí: Šmolka, Vlachý

 

 

STARŠÍ ŽÁCI

Vrchlabí B - České Meziříčí 5:0 (3:0)

Rozhodčí: Styblík

 

Miroslav Slezák, trenér ČM: K utkání do vzdáleného Vrchlabí jsme odjížděli pouze v 10 hráčích. Na venkovní zápasy je to už asi pravidlo. Za mírného deště jsme i v deseti hráčích odehráli slušné utkání, klukům nelze nic vytknout, bojovali a ve druhé půli hráli i slušný offside systém. Smutné na tom je, že to byl soupeř z kategorie hratelných, ne-li dokonce soupeř na poražení. Všem klukům, kteří jeli moc děkuji.

 

 

MLADŠÍ ŽÁCI

České Meziříčí - Ohnišov 6:1 (2:0). Roubal Zdeněk 2, Ševc Jan 2, Hrudík Daniel, Hladík Miroslav

Rozhodčí: Hlavsa

 

 

PŘÍPRAVKA

Turnaj v Solnici v neděli 28.4. od 9:00. Soupeři: Solnice, Opočno

České Meziříčí - Solnice 1:3 (1:1). Šichan Petr

České Meziříčí - Opočno 1:2 (1:1). Mikušík David