Fotbal: pozvánka na zápasy 31. května až 2. června PDF Tisk Email

FC České Meziříčí

Pozvánka na 31. května až 2. června

Poslední domácí zápas čeká naše áčko. V sobotu od 17:00 hostí Vamberk, který ho jako jediný na jaře dokázal porazit. V sobotu čeká béčko bitva o první místo proti Domašínu, výkop je od 14:00. V sobotu dopoledne se na domácím hřišti koná turnaj mladších přípravek.

Muži: České Meziříčí - Vamberk, sobota 31.5. od 17:00
Rozhodčí: Janota, Hron, Jaroš
Delegát: Mazura

Muži B: České Meziříčí - Domašín, neděle 1.6. od 14:00
Rozhodčí: Knapek, Slezák, Mervart

Starší žáci: Turnaj v Solnici v neděli 1.6.

9:00 Solnice - 1.FC Rokytnice/Slatina
10:30 České Meziříčí - 1.FC Rokytnice/Slatina
12:00 Solnice - České Meziříčí

Mladší žáci: Ohnišov - České Meziříčí, pondělí 2.6. od 17:00

Elévové: Turnaj v Ohnišově v sobotu 31.5. od 9:00. Soupeři: Ohnišov, Opočno

Přípravka: Turnaj v Českém Meziříčí v sobotu 31.5. od 9:00. Soupeři: Borohrádek, Rychnov B

Výsledky 24. až 25. května

Muži: Borohrádek - České Meziříčí 1:5 (0:4). 60. Brendl - 12. Hovorka (Slánský), 28. Havel Lukáš (Tomášek Jan), 32. Baše Lukáš (Slánský), 39. Havel Lukáš (Hlavsa), 55. Baše Lukáš (Havel Lukáš). ŽK: 1:1. ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 102.
Rozhodčí: Vlachý, Koutník, Rychtár
Delegát: nedelegován

Borohrádek: Bačina - Merkl, Pírko (11. Čermák J.), Moravec (77. Sodomka), Vojnar - Uhnavý, Čermák A., Sazima T., Matějus J. - Sazima R. (55. Brendl), Bílek (69. Voříšek)

České Meziříčí: Frynta (70. Havel Patrik) - Slánský (55. Čáp), Kozák, Provazník, Čiháček - Hlavsa, Tomášek Jan, Hovorka, Ježek - Havel Lukáš (70. Havel Tomáš), Baše Lukáš

Sazima Radek, trenér Borohrádku: Zasloužená výhra hostujícího týmu, přehráli nás po všech stránkách. Pochvalu zaslouží jedině trojice rozhodčích, která řídila utkání s přehledem.

Mikušík Milan, trenér ČM: První poločas se odehrál v dobrém tempu. Vytvořili jsme si řadu šancí z kerých se nám podařilo 4x skórovat. Druhý poločas se s ohledem na výši skóre a počasí odehrál ve volnějším tempu. Zasloužené vítězství.

Muži B: Čermná nad Orlicí - České Meziříčí B 0:1 (0:0). 72. Tomášek Jakub (Tomášek Petr). ŽK: 2:2. Diváků: 40.
Rozhodčí: Valášek M., Valašek F.

České Meziříčí B: Havel Patrik - Španiel, Havel Tomáš, Brouček, Borecký David - Jančura (80. Šimůnek), Tomášek Petr, Kupka Michal (75. Jarkovský), Slezák - Tomášek Jakub, Schejbal

Tomášek Petr, asistent trenéra ČM B: Po vydatném deští bylo utkání sehráno na těžkém terénu, který vyhovoval bojovnějším domácím. Nedařila se nám kombinace a kazili jsme spoustu přihrávek. O našem vítezství nakonec rozhodl gól z 2.poločasu. Mohli jsme přidat i další, ale chyběla větší přesnost nebo klid při zakončení. Výborné utkání odehrál po delší pauze David Borecký.

Starší žáci: Turnaj ve Slatině v neděli 25.5.
9:30 Rokytnice/Slatina - Solnice 0:1 (0:0).
11:00 Rokytnice/Slatina - České Meziříčí
1:0 (0:0).
12:30 Solnice - České Meziříčí 2:0 (1:0)
.

Mladší žáci: České Meziříčí - Opočno 3:2 (2:1). Baldrych Jan, Baše David, Jelen Martin

Elévové: Turnaj v Českém Meziříčí v neděli 25.5. od 9:00. Soupeři: Černíkovice, Solnice
České Meziříčí - Černíkovice ?
České Meziříčí - Solnice ?

Přípravka: Turnaj v Rychnově v sobotu 24.5. od 9:00. Soupeři: Rychnov B, Borohrádek
České Meziříčí - Rychnov B 1:2 (0:1). Krivčík Petr
České Meziříčí - Borohrádek 3:3 (0:3). Krivčík Petr, Rind Lukáš, Zamastil Josef