České Meziříčí - Solnice, úterý 6.5. od 17:00

Albrechtice/Týniště - České Meziříčí, neděle 4.5. od 10:00

Turnaj v Opočně v neděli 4.5. od 9:00. Soupeři: Opočno, Ohnišov

Přípravka

Turnaj ve Vamberku v sobotu 3.5. od 9:00. Soupeři: Vamberk, Přepychy

Výsledky 26. dubna až 1. května

Muži

České Meziříčí - Machov 4:0 (1:0). 40. Tomášek Jan, 73 Ježek (Čiháček), 76. Ježek, 87. Tomášek Petr (Baše Lukáš). ŽK: 1:7. ČK: 0:1 (64. Tichý Marek po dvou ŽK). PK: 0:0. Diváků: 195.

Rozhodčí: Kubálek, Říha Jiří, Provazník Martin

Delegát: Koňák

České Meziříčí: Frynta - Provazník, Tomášek Jan, Kozák, Čiháček - Krajňák (76. Čáp), Hlavsa (73. Rezek), Hovorka (79. Tomášek Petr), Ježek - Baše Lukáš, Slánský

Machov: Král - Tihý, Martinec (69. Teichman), Středa, Čech, Šolín, Hurdálek, Šváb (83. Lecnar), Zima, Purtig, Pich (46. Scholz)

Mikušík Milan, trenér ČM: V prvním poločase se nám nevedla kombinace, málo pohybu, špatný výkon. Do vedení nás poslal pěkným přímým kopem z hranice šestnáctky Tomášek Jan. Utkání v náš prospěch zlomila poslední půlhodina, kdy jsme si zlepšeným pohybem a kombinací vytvořili brankové příležitosti, které jsme proměnili.

Rohulán Pavel, trenér Machova: Po předvedeném výkonu hlavního rozhodčího odmítám utkání komentovat.

Muži

Vamberk - České Meziříčí 3:2 (3:1). 21. Pazderník, 32. Chochola, 39. vlastní (Kozák) - 3. Baše Lukáš (Provazník), 56. Ježek (Tomášek Jan). ŽK: 4:2. ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 99.

Rozhodčí: Doubic, Šiling, Špaček

Delegát: Vancl

Vamberk: Sýkora – Pavelka, Vidlička, Mudruňka, Chochola (37. Hamerský) – Kotýza, Flekr, Samek, Pazderník (55. M. Handl) – O. Dostál (72. J. Handl), Luňáček

České Meziříčí: Frynta - Slánský, Tomášek Jan, Kozák, Čiháček - Rezek (51. Krajňák), Hlavsa, Hovorka, Ježek - Provazník, Baše Lukáš

Souček Jan, vedoucí mužstva Vamberka: Již ve 3. minutě zápasu jsme prohrávali 0:1, ale mužstvo to neodradilo a zlepšeným výkonem donutilo soupeře k chybám a zaslouženě vyhrálo první poločas 3:1. Po přestávce jsme museli k vůli zranění obou útočníků našeho mužstva vystřídat a hostující mužstvo nás dostalo pod tlak, kterého využilo pouze ke snížení stavu na 3:2. Chválím všechny hráče za bojovnost, takto se totiž má hrát o udržení.

Mikušík Milan, trenér ČM: I přes povedený vstup do utkání, kdy jsme se ujali ve 3. minutě vedení v zápase, jsme se ve zbytku prvního poločasu dopustili několika hrubých defenzivních chyb, čehož domácí tým využil a zaslouženě první poločas vyhrál. I přes zlepšený výkon ve druhém poločase se nám podařilo pouze snížit stav zápasu na 3:2.

Muži B

Vamberk B - České Meziříčí B 1:2 (1:1). Flekr Jakub - 1. Slezák (Havel Tomáš), 81. Jančura (Tomášek Petr). ŽK: 2:1. Diváků: 49.

Rozhodčí: Reichl, Jedlinský

České Meziříčí B: Havel Patrik - Španiel (80. Frynta Petr), Brouček, Havel Tomáš, Jarkovský - Vošvrda (76. Schejbal Michal), Jančura, Kupka Michal (46. Štěpán Jiří), Slezák - Tomášek Petr, Tomášek Jakub

Tomášek Petr, asistent trenéra ČM B: Vyrovnané a bojovné utkání s řadou nepřesností na obou stranách. Po úvodním gólu jsme mohli přidat další branky, ale bohužel našimi chybami jsme dostavali sami soupeře do šancí, který jednu z nich do poločasu využil. 2. poločas byl z naší strany lepší a nakonec jsme rozhodli šťastným gólem v závěru utkání.

Mladší žáci

Velká Jesenice - České Meziříčí 3:1 (1:1). Baše David

Elévové

Turnaj v Černíkovicích v neděli 27.4. od 9:00. Soupeři: Černíkovice, Solnice

České Meziříčí - Černíkovice 9:1 (4:1). Fiala Daniel 3, Šichan Petr 3, Krivčík Petr 2, Mikušík David

České Meziříčí - Solnice 2:9 (2:5). Fiala Daniel 2