Pohárová utkání - výsledky PDF Tisk Email

Předkolo poháru KFS:

České Meziříčí - Libčany 0:1 (0:1). 37. Jiřík. ŽK: 1:3. ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 135.
Rozhodčí: Šedivý Michal, Vítek Pavel, Čejchan Ondřej
Delegát: nedelegován

České Meziříčí: Frynta - Provazník, Slánský, Kozák, Kupka Aleš - Čáp (79. Tomášek Petr), Hovorka, Tomášek Jan, Ježek - Baše Lukáš, Krajňák
Libčany: Kocián - Černý, Homoláč, Klouda (56. Bína), Libřický, Jiřík, Sýkora, Friedl Jelínek, Jedlička, Kučera

Mikušík Milan, trenér ČM: Po velmi dobře takticky zvládnutém utkání od všech hráčů jsme prohráli 0:1 utěšenou střelou osm minut před koncem poločasu. Vzhledem k vypracovaným šancím jsme byli blízko překvapení, kdy v největší šanci trefil Hovorka do zcela odkryté brány pouze tyč. Kdyby došlo v utkání na penalty, tak by se nikdo ze zde přítomných nedivil. Před výkonem našich hráčů smekám.

Předkolo okresního poháru:

České Meziříčí B - Domašín 2:2 (1:1). PK: 4:3. Havel Roman (Hovorka), Hrubý Aleš (Hovorka). ŽK: 1:0. ČK: 0:0. Diváků: 122.
Rozhodčí: Slezák

1. kolo okresního poháru:

České Meziříčí B - Přepychy 1:1 (0:0). PK: 5:4. 90. Šimůnek Jiří (Slezák). PK: 5:4. Rozhodující penalta: Šimůnek Jiří. ŽK: 0:1. ČK: 0:0. Diváků: 100.
Rozhodčí: Knapek, Mervart

České Meziříčí B: Baše Karel - Kupka Aleš, Havel Roman, Havel Tomáš, Borecký (46. Baše Lukáš) - Slezák, Tomášek Petr, Hovorka, Štěpán Jiří - Jančura, Hrubý (70. Šimůnek)