Výsledky 13.-14. září 2014 PDF Tisk Email

dorost:

Malšova Lhota/Třebeš B - České Meziříčí 3:4 (1:0). 59. a 73. Ševc Martin, 65. Novák, 91. Jarkovský

Rozhodčí: Vlachynský

áčko:
Deštné v O.h. - České Meziříčí 0:2 (0:1). 33. Baše Lukáš (Hovorka), 90. Baše Lukáš (Mikušík). ŽK: 3:4, ČK: 1:0 (30. Macháček). Diváků: ?

Rozhodčí: Frič, Slavíček, Ludvík
Delegát: bez DFA

Deštné: Vých - Novák, Lanta, Hochmann, Fidler - Vávra, Kaplan, Macháček, Tuček (23.Cejnar) - Krupka, Veselý

České Meziříčí: Frynta - Slezák, Slánský, Tomášek Jan, Kupka Aleš - Baše Lukáš, Hlavsa (61. Rezek), Hovorka, Čiháček, Ježek (82. Mikušík Milan) - Havel Lukáš

Cejnar Petr, vedoucí mužstva Deštné: Do 31. min. jsme byli lepším mužstvem, pak přišlo vyloučení našeho hráče, což ovlinilo zbytek utkání. I přes naší bojovnost se nám zápas nepodařilo otočit.

Mikušík Milan, trenér ČM: Utkání ovlivnilo vyloučení domácího hráče, po kterém jsme krátce na to šli do vedení. Druhý poločas jsme vycházeli ze zabezpečené obrany a čekali na brejky. V závěru zápasu jsme vítězství pojistili druhým gólem Lukáše Bašeho a zaslouženě zvítězili.

béčko:
Albrechtice B - České Meziříčí B 3:4 (1:4). 37. Moravec Rudolf z pen., 48. Vítek Lukáš, 73. Voda Tomáš - 22. Šimůnek (Tomášek Petr), 27. Španiel (Šimůnek), 31. Kupka Michal, 34. Havel Tomáš (Tomášek Petr). ŽK: 1:0. ČK: 0:0. PK: 1:0. Diváků: 80.

Rozhodčí: Vlachýnský

České Meziříčí B: Baše Karel - Kubíček Jindřich, Brouček, Jarkovský, Borecký - Kupka Michal (80. Štěpán Jan), Tomášek Petr, Havel Tomáš, Tomášek Jakub - Šimůnek (60. Horký), Španiel

Tomášek Petr: 1. poločas se nám herně i gólově vydařil a jen škoda nešťastné branky v závěru poločasu. Domácím se podařílo na začátku 2. poločasu snížit na 2:4 a nám se přestalo dařit. Naštěstí domácí stačili přidat už jen jednu branku a tak si odvážíme velmi cenné 3 body.

starší žáci:
Dvůr Králové n.L. - České Meziříčí 9:0 (4:0).

Rozhodčí: Klečka

starší přípravka:
Turnaj v Rokytnici v neděli 14.9. od 9:00. Soupeři: Rokytnice, Doudleby

Rokytnice - České Meziříčí 3:6. Krivčík Petr 3, Němeček Miroslav 2, Mikušík David
Doudleby - České Meziříčí 3:3. Krivčík Petr 2, Mikušík David