Sokolský dětský oddíl Všestrannosti reprezentoval Orlickou župu v Praze PDF Tisk Email

Nový cvičební rok 2014-15 zahájil oddíl Všestrannosti 2. září cvičením v přírodě na sokolském hřišti.

Cvičení dětí bude letos rozšířeno o 1 cvičební hodinu v pátek od 16.00 - 17.00 hod. navíc a nově dětem nabídneme florbal v pondělí od 16. hod. v sokolovně.

 

V loňském cvičebním roce nás provázely sportovní úspěchy a po právu byly korunovány odměnou za celoroční aktivitu. 4 děvčata (Kamila Myšáková, Ema Křečková, Eliška Podstatová a Sára Zamastilová) dostala příležitost zúčastnit se zajímavé akce - Sokolské plavby po Vltavě jako reprezentantky Orlické župy.

 

S novými tričky ozdobenými znakem obce jsme nastoupili ke slavnostnímu zahájení a stejně tak, jsme se procházeli po Karlově mostě a Staroměstském náměstí. Děvčata se pobavila na nafukovacích atrakcích, z ekovláčku jsme poznávali pamětihodnosti Prahy a pozorovali turisty a nakonec se konala očekávaná PLAVBA PO VLTAVĚ na lodi Cecilie.

(foto z akce >>>).

 

Byl to úžasný zážitek nejen pro nás, ale hlavně pro turisty na Karlově mostě, protože jsme jim předvedli parádní Flashmob ("Flashmob je blesková zábavná akce, kdy se na jednom místě v předem určený čas sejde více lidí spojených jistou společnou myšlenku, udělají něco bizarního, absurdního nebo vtipného a pak se bez dalších komentářů rozejdou" - zdroj Wikipedie.).

za cvičitelky: Jana Piskáčková

Video z Flashmobu na lodi Cecilie >>>