Fotbal: Výsledky z 12. a 13. září, pozvánka na 19. a 20. září 2015 PDF Tisk Email

FC České Meziříčí

Výsledky z 12. a 13. září

Muži A:

Bílá Třemešná - České Meziříčí 6:0 (3:0). 12. Kubelka Josef z pen., 15. a 32. Pátý Jan, 49. Kubelka Tomáš, 66. Hendrych Radomír, 77. Novák Daniel. ŽK: 1:0. Diváků: 200.
Bílá Třemešná:
Jákl Jakub - Kiss Petr (79. Polák), Kubelka Josef, Macek Patrik (79. Novák Jiří), Hruška Michal (71. Novák Daniel), Kubelka Tomáš, Hažer Jan, Pátý Jan, Kubelka David, Hendrych Radomír (75. Schneider), Kubelka Jaroslav (55. Jákl Jaroslav)

České Meziříčí B: Frynta David - Havel Tomáš, Kozák, Tomášek Jan, Kupka Aleš - Brouček Ondřej, Hovorka - Rezek (64. Mikušík Milan), Hlavsa, Ježek - Krajňák (7. Havel Lukáš)
Šturma Zbyněk, trenér Bílé Třemešné: Do utkání jsme skvěle vstoupili. Postupně se nám dařilo navyšovat skóre. Svůj čas ve hře tak dostali i všichni hráči z lavičky.

Mikušík Milan, trenér: Zasloužené vítězství domácích. Utkání jsme vůbec nezvládli.

Muži B:

Lukavice - České Meziříčí B 6:0 (2:0). 6. a 47. Cvejn Miroslav, 49. a 82 Polívka Tomáš, 30. Nosek Lukáš, 73. Stieber Filip. ŽK: 1:0. Diváků: 70.
České Meziříčí B:
Kašpar Aleš - Jarkovský, Kubíček Jindřich, Vošvrda, Borecký David, Havel Patrik, Holeček Jiří, Tomášek Petr, Tomášek Jakub, Ugurlu, Štěpán Jan (68. Kupka Michal)
Tomášek Petr, trenér ČM B: Naše prohra je zasloužená, domácí tým byl jasně lepší. Od většího přídělu nás zachránil výborně chytající Aleš Kašpar, v poli pak zápas odmakal druhý brankář Patrik Havel. Komentovat přístup hráčů, kteří se místo zápasu jeli bavit jiným způsobem, raději nebudu.

Dorost:

České Meziříčí - Vamberk/Doudleby 1:4 (1:1). Ševc Martin
Slezák Miroslav, trenér ČM:
První poločas byl velmi vyrovnaný, ale úvodní branku vstřelili hosté. My jsme dokázali hned za minutu odpovědět. Druhý poločas pokračoval ve stejném trendu do 60. minuty. Poté hosté převzali iniciativu především díky dobré fyzičce. Do konce zápasu nám vstřelili 3 branky, na které jsme už nenašli odpověď. Potěší pochvala od našich fanoušku, že to byl dobrý fotbal.

Mladší žáci: Turnaj v Broumově v sobotu 12.9. od 10:00
České Meziříčí - Broumov 0:5 (0:4)
České Meziříčí - Rozkoš 1:5 (1:2). Fiala Daniel
České Meziříčí - Červený Kostelec 0:3 (0:2)

Starší přípravka: Turnaj v Českém Meziříčí v sobotu 12.9. od 9:00
České Meziříčí - Lípa 11:0 (5:0). Mušák Petr 3, Krivčík Petr 3, Honza Kristián 3, Němeček Miroslav 2
České Meziříčí - Vamberk 3:5 (1:4). Mušák Petr 2, Krivčík Petr

Mladší přípravka: Turnaj v Českém Meziříčí v neděli 13.9. od 9:00
České Meziříčí - Častolovice 0:5 (0:2)
České Meziříčí - Týniště 2:6 (1:4). Kleštinec Ondřej 2
České Meziříčí - Albrechtice 3:1 (2:0). Kleštinec Ondřej, Kupka Ondřej, Kopecký Robert