Z činnosti kuželkářského klubu České Meziříčí PDF Tisk Email


SPORTOVNÍ KUŽELKÁŘSKÝ KLUB (SKK) ČESKÉ MEZIŘÍČÍ

 

Klub má asi dvacet aktivních (hrajících) členů ve dvou družstvech – družstvo „A“ hrající východočeskou divizi a družstvo „B“ hrající východočeskou soutěž.

 

Klub byl založen v roce 1985 a je stálým členem kuželkářského svazu. Na svém kontě má již mnoho úspěchů – mj. i postup do divize, kde bojuje o přední příčky a je důstojným partnerem daleko početnějších a silnějších celků Východních Čech.

 

V poslední době se daří i jednotlivcům, což dokládá např. účast Davida Štěpána, Jiřího Broučka a Jaroslava Šrámka v krajském kole mistrovství jednotlivců 2015, v seniorech Jindřich Brouček. Do letošního krajského kola se probojoval opět Jiří Brouček.

 

Velký úspěch zaznamenal v letošním krajském přeboru jednotlivců-seniorů ve Vrchlabí náš hráč Milan Vošvrda, který si svým 2. místem v kraji zajistil postup do semifinále mistrovství České republiky. Věříme, že i zde uplatní svoje letité zkušenosti a opět uspěje.

 

Svoje mistrovské zápasy hrají kuželkářská družstva vždy v pátek od 17 h v kuželně na Zahumenské ulici v Českém Meziříčí. Rádi přivítají diváky, kteří budou fandit při jejich sportovním zápolení. Prostor kuželny je také vhodný k pronájmu firmám, skupinám nebo jednotlivcům – info na tel. 604 687 814

 


Nejlepší trio krajských přeborů jednotlivců-seniorů v kuželkách, které se uskutečnily ve Vrchlabí. Zleva druhý Milan Vošvrda, vítězný Miroslav Hanzlík a třetí Jiří Čapek.
Autor: TJ Start Rychnov n. K.