Fotbal: výsledky z 9. a 10. dubna, pozvání na 16., 17. dubna PDF Tisk Email

FC České Meziříčí

Výsledky z 9. a 10. dubna

Muži A

České Meziříčí - Třebechovice p. O. 0:5 (0:2). 37. Krejcar Jan, 43. Bušák David, 57. Želízko Jan, 65. Hruška David, 73. Bíl Martin. ŽK: 3:1. ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 74.
České Meziříčí:
Baše Karel - Havel Tomáš, Slánský, Tomášek Jan, Jančura - Krajňák, Hovorka, Hlavsa, Čiháček - Baše Lukáš, Tomášek Jakub (72. Tomášek Petr)
Třebechovice: Cejnar – M. Bíl, J. Lochman, D. Hruška, Jan Krejcar (88. Szöke) – Bušák (66. R. Bíl), Věříš, M. Vích, Želízko – Kolínek, Šrejbr
Mikušík Milan, trenér ČM: Soupeři jsme stačili pouze do prvního gólu, do té doby to byla hra mezi šestnáctkami. Po dalších vstřelených gólech jsme ztratili půdu pod nohama a soupeř nás přehrál a zaslouženě zvítězil.
Blažek Aleš, trenér Třebechovic: Od začátku jsme na rozbahněném terenu měli hru pod kontrolou a trpělivou hrou jsme si šli za vítězstvím. Celá obranná fáze byla kompaktní a jsem rád, že jsme soupeři nedali možnost jediné přímé střely na branku. Začátek jarní sezony nám zatím vychází podle mých představ
.

Muži B

České Meziříčí B - Petrovice 4:0 (1:0). 26. Jančura (Tomášek Petr), 61. Tomášek Petr (Jančura), 75. Havel Patrik (Jančura), 77. Španiel Dominik (Jančura). ŽK: 1:1. ČK: 0:0. Diváků: 75.
České Meziříčí B:
Frynta David - Kubíček Jindřich, Hejlek, Brouček, Kupka Aleš (84. Frynta Petr) - Vošvrda (79. Kupka Michal), Tomášek Petr, Kašpar Jan (76. Španiel), Borecký (76. Slezák) - Jančura David, Novák Tomáš (46. Havel Patrik)
Tomášek Petr, trenér ČM B: Po celé utkání jsme byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Skóre mohlo být daleko vyšší, jen kdybychom přesněji zakončovali. Naše branky branky padly po pěkných a vypracovaných akcí. Jsem rád, že se do hry postupně dostali všichni hráči a zahrálo si všech 16 hráčů.

Dorost

České Meziříčí - Rudník 1:6 (1:5). Šlor Kryštof
Slezák Miroslav, trenér ČM:
Utkání se rozhodlo už v prvním poločase. Druhý poločas jsme byli kombinačně lepší ale ke gólovému efektu to nevedlo. Černou kaňkou utkání je zranění hostujícího hráče ve 2. minutě a domácího v 6. minutě. Oba byli převeženi RZS do nemocnice. Domácí hráč dopadl lépe (vykloubené rameno) hostující hůř (zlomený kotník). Oboum přeji brzké uzdravení.

Mladší žáci

Turnaj v Třebši v neděli 10.4. od 9:00
9:00 České Meziříčí - Třebeš 2:1 (2:1). Fiala Daniel, Mikušík David
10:00 České Meziříčí - Černilov 3:0 (1:0). Fiala Daniel 2, Hvězda Vít
11:00 České Meziříčí - Týniště 0:4 (0:2)

Pozvánka na 16. a 17. dubna

Muži B: Žďár n.O. - České Meziříčí B, sobota 16.4. od 17:00 (odjezd auty v 15:30)

Muži A: České Meziříčí - Bílá Třemešná, neděle 17.4. od 16:00

Mladší žáci: Turnaj v Českém Meziříčí v sobotu 16.4. od 10:00
10:00 České Meziříčí - Solnice
11:00 České Meziříčí - Roudnice
12:00 České Meziříčí - Třebeš

Starší přípravka: Turnaj v Opočně v sobotu 16.4. od 9:00