Fotbal: výsledky z 30. dubna a 1. května, pozvání na 7. a 8. května PDF Tisk Email

FC České Meziříčí

Výsledky z 30. dubna a 1. května

MUŽI A: České Meziříčí - Libčany 0:1 (0:0). 56. Mádlo Jaroslav. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (79. Kabeláč Tomáš po 2 ŽK). PK: 0:0. Diváků: 120.
České Meziříčí:
Frynta David - Jančura, Kozák, Slánský, Tomášek Jan - Rezek (67. Hovorka Marek), Hlavsa (84. Tomášek Petr), Čiháček, Ježek - Tomášek Jakub (72. Havel Tomáš), Baše Lukáš
Libčany: Tošovský – Bořke (72. Zahradník), Mařas, Homoláč, Kabeláč – Hůlka, Friedl, Hubička, Libřický (89. Mokrý) – Jiřík, Mádlo (68. Karanský)
Mikušík Milan, trenér ČM: Hostujícím hráčům "z Hradce Králové" jsme byli zvláště ve druhém poločase v poli důstojným soupeřem. O utkání rozhodla povedená akce soupeře na jeden dotek. V utkání jsme se dopustili dalších dvou chyb, ze kterých mohl soupeř vstřelit branku. Naše akce končily v předfinální fázi a brankáře jsme prakticky neohrozili. Naši hráči odvedli velmi dobrý výkon a za to zaslouží pochvalu.

Schejbal Jan, předseda SK Libčany: Získali jsme povinné tři body, více asi netřeba rozvádět. Nejlepší na hřišti byla trojice rozhodčích.

MUŽI B: České Meziříčí B - Lukavice 1:1 (0:1). PK: 3:4. 90. + 3. Havel Tomáš - 37. Šabata Tomáš. ŽK: 1:0. Diváků: 120.
České Meziříčí B:
Frynta David - Kubíček Jindřich, Hejlek (74. Jarkovský), Brouček, Kupka Aleš - Vošvrda (67. Kupka Michal), Tomášek Petr, Hovorka, Borecký David - Havel Tomáš, Havel Patrik (46. Španiel)
Tomášek Petr, trenér ČM B: Proti favorizovanému soupeři jsme odehráli slušné utkání. Náš výkon nebyl tak dobrý jako minulý týden proti Vamberku, přesto jsme se soupeřem drželi krok a v nastaveném čase jsme zaslouženě vyrovnali. Penalty lépe zvládl soupeř, a tak si odváží 2 body.

Dorost: Rasošky/Josefov - České Meziříčí 5:2 (2:1). Branky ČM: Roubal Zdeněk, Bílek Marek
Slezák Miroslav, trenér ČM:
V utkání jsme byli lepší pouze do vstřelení první branky, poté po 5. minutách musel střídat střelec Z. Roubal a od té doby jsme stratili střed hřiště. Dvě branky, které jsme dostali do poločasu byli po nedůrazu našich obránců. Druhý poločas jsme po pár změnách v sestavě začali lépe, ale pak jsme inkasovali potřetí a hra z naší strany působila odevzdaným dojmem. Zasloužená výhra domácích.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Českém Meziříčí v neděli 1.5. od 9:00.
České Meziříčí - Borohrádek A 0:2 (0:1)
České Meziříčí - Borohrádek B 3:2 (2:1). Zamastil Josef 2, Mušák Petr
České Meziříčí - Týniště 3:3 (1:2). Mušák Petr 3

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Kostelci n. O. v sobotu 30.4. od 9:00
České Meziříčí - Kostelec B 12:1 (5:0). Šimon Tadeáš 3, Zamastil Josef 3, Čtvrtečka Martin 3, Fabián Jakub 2, Kopecký Robert
České Meziříčí - Doudleby A 4:7 (3:3). Šimon Tadeáš, Zamastil Josef, Čtvrtečka Martin, Fabián Jakub
České Meziříčí - Rokytnice 4:1 (2:1). Šimon Tadeáš 3, Kupka Ondřej

Pozvánka na 7. a 8. května

MUŽI A: Hořice - České Meziříčí, neděle 8.5. od 17:00 (odjezd auty v 15:15 od Staré hospody)

MUŽI B: Přepychy - České Meziříčí B, neděle 8.5. od 17:00 (odjezd auty v 15:50 od Staré hospody)

Dorost: Bílá Třemešná - České Meziříčí, sobota 7.5. od 14:00

MLADŠÍ ŽÁCI: Turnaj v Roudnici v sobotu 7.5. od 10:00
10:00 České Meziříčí - Třebechovice
11:00 České Meziříčí - Roudnice
12:00 České Meziříčí - Týniště

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Lípě n. O. v sobotu 7.5. od 9:00