Fotbal: výsledky ze 14 a 15. května, pozvání na 21. a 22. května PDF Tisk Email

FC České Meziříčí

Výsledky ze 14. a 15. května

MUŽI A:  České Meziříčí - Kunčice 3:0 (1:0). 32. Vítek Ondřej vlastní (Kozák), 65. Čiháček Michal (Hlavsa Leoš), 67. Tomášek Jakub (Baše Lukáš). ŽK: 2:2. ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 150.
České Meziříčí:
Frynta David - Havel Tomáš, Kozák, Slánský, Tomášek Jan - Rezek (72. Krajňák), Hlavsa, Čiháček, Ježek (81. Vošvrda) - Baše Lukáš (83. Havel Patrik), Tomášek Jakub (83. Borecký David)
Kunčice: Vítek Ondřej - Zounar, Pechar jiří, Charvát (51. Pechar Pavel), Srpek, Vítek Petr, Doležal, Šulc, Žahourek, Mrázek, Laštovička
Mikušík Milan, trenér ČM: První poločas moc fotbalové krásy nenabídl. Naše vedení zařídil po odkopu našeho stopera Kozáka hostující gólman. Ve druhém poločase jsme předvedli lepší výkon a po standardní situaci, kdy Čiháček z třiceti metrů zavěsil a po odvážném průniku Lukáše Bašeho po levé straně, kdy připravil první gól za áčko pro Kubu Tomáška, jsme šli do vedení 3:0. Všem hráčům patří poděkování za bojovnost a nasazení a našim divákům za věrnost. První tři body na domácím hřišti v 1. A třídě věnujeme jim.
Šulc Zdeněk, sekretář Kunčic: Pokud si dáme dva góly sami a v utočné fázi jsme impotentní nic jiného než prohru si nezasloužíme.Z našeho vystoupení jsem hodně zklamán,takto se o body nehraje.
Vlášek Richard, trenér Kunčic: „Domácí zvítězili zaslouženě, připomínali mi počínání Ostravy v jarní části ligy. Pokud by takto hráli celou sezonu, sestoupit nemohli. My jsme naopak propadli ve všech fotbalových činnostech, o morálních nemluvě. Počtvrté v řadě jsme venku neskórovali, opět jsme byli na výletě a někteří na něj ani neodjeli. Pokud nezvítězíme doma s Miletínem, ocitneme se nad sestupovou propastí."

MUŽI B:  České Meziříčí - Křivice 0:0. PK: 3:1. ŽK: 2:2. ČK: 0:0. Diváků: 50.
České Meziříčí B:
Havel Patrik - Kubíček Jindřich, Hejlek, Brouček, Kupka Aleš - Krajňák, Tomášek Petr, Hlavsa Leoš, Borecký David (46. Vošvrda) - Tomášek Jakub (80. Jarkovský), Havel Tomáš
Tomášek Petr, trenér ČM B: Bohužel fotbalové krásy jsme dnes moc nepředvedli. Až na prvních 15 minut, kdy jsem hosty jasně přehrávali, jsme se pak přizpůsobili jejich nakopávání, zdržování a neustálému válení se po hřišti. Bereme aspoň druhý bod za penalty.

DOROST: Předměřice - České Meziříčí 4:1 (3:0). Branka ČM: Mervart Jan
Slezák Miroslav, trenér ČM:
O zápasu rozhodly naše individuální chyby a neproměňování šancí. Dvě branky nám dal jeden hráč , kdy měl v malém vápně po centru z pravé strany dostatek prostoru na zpracování a zamíření do branky, třetí branku nám ten samý hráč přidá hlavou po centru letícím rychlostí šneka. Po tvrdší domluvě v kabině jsme se druhý poločas zlepšili. Poměr střel za druhý poločas 15:5 z toho 12:3 na bránu v náš prospěch. Bohužel i v těch nejjasnějších gólových příležitostech jsme nebyli schopni uspět.

MLADŠÍ ŽÁCI: Turnaj v Černilově v sobotu 14.5. od 9:00
České Meziříčí - Černilov 0:2 (0:1)
České Meziříčí - Třebechovice 0:0
České Meziříčí - Solnice 2:2 (1:0). Křeček Adam, Kovaříček Marek

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Černíkovicích v sobotu 14.5. od 9:00
České Meziříčí - Černíkovice 10:0 (6:0). Němeček Miroslav 3, Kleštinec Ondřej 3, Mušák Petr 2, Čtvrtečka Martin, Baše Vojtěch
České Meziříčí - Kostelecká Lhota 9:2 (3:1). Bastl Adam 3, Němeček Miroslav 3, Zamastil Josef, Honza Kristián, Vojnarová Bára

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Českém Meziříčí v neděli 15.5. od 9:00
České Meziříčí - Albrechtice 5:3 (2:0). Šimon Tadeáš 3, Fabián Jakub, Čtvrtečka Martin
České Meziříčí - Kostelecká Lhota 3:11 (1:5). Šimon Tadeáš 2, Fabián Jakub
České Meziříčí - Doudleby A 5:7 (2:4). Šimon Tadeáš 2, Čtvrtečka Martin 2, Janeček Michal

Pozvánka na 21. a 22. května

MUŽI A: Vrchlabí - České Meziříčí, neděle 22.5. od 17:00 (odjezd auty v 14:30)

MUŽI B: Častolovice - České Meziříčí B, sobota 21.5. od 17:00 (odjezd auty v 15:30)

DOROST: České Meziříčí - Borohrádek, neděle 22.5. od 14:45

MLADŠÍ ŽÁCI: Turnaj v Chlumci v sobotu 21.5. od 10:00