Fotbal: výsledky z 28 a 29. května, pozvání na 2. až 5. června PDF Tisk Email

FC České Meziříčí

Výsledky z 28. a 29. května

MUŽI A: České Meziříčí - Třebeš, sobota 28.5. od 17:00

odloženo na čtvrtek 2.6. od 18:00

MUŽI B: České Meziříčí B - Deštné v O. h. 3:5 (3:2). 16. a 42. Havel Tomáš, 35. Baše Lukáš - 30. a 73. Ježek Jan, 45. Srubjan Pavel, 53. Macháček Lukáš, 61. Kříž Patrik. ŽK: 1:2. ČK: 0:0. Diváků: 120.
České Meziříčí B:
Baše Karel - Jančura (65. Španiel), Jarkovský, Hejlek, Kupka Aleš - Vošvrda (58. Brouček), Tomášek Petr, Slánský, Borecký (84. Frynta Petr) - Baše Lukáš, Havel Tomáš
Tomášek Petr, trenér ČM B: Favorizovaného soupeře z "Deštného" jsme hodně potrápili, hlavně 1. poločas se nám dařilo a šli jsme do dvoubrankového vedení. Škoda inkasované branky v jeho závěru. 2. poločas už patřil hostům, kterým se podařilo výsledek otočit.

DOROST: Rudník - České Meziříčí 5:1 (1:0). Branka ČM: Rind Matěj
Slezák Miroslav, trenér ČM:
Na zápas jsme cestovali v 10 hráčích. Náš plán udržet dobrý výsledek vydržel pouze 1. poločas. Dráhý nás už domácí jasně přehráli a přetlačili fyzičkou. Naši branku jsme vstřelili v poslední minutě, kdy jsme zariskovali, a všichni hráči šli do vápna na standardní situaci.

MLADŠÍ ŽÁCI: Turnaj v Týništi v neděli 29.5. od 9:00
České Meziříčí - Týniště 1:2 (0:1). Křeček Adam
České Meziříčí - Černilov 1:1 (0:1). Kovaříček Marek
České Meziříčí - Třebeš 0:1 (0:1)

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Českém Meziříčí v sobotu 28.5. od 9:00
České Meziříčí - Kostelecká Lhota 12:0 (5:0). Kleštinec Ondřej 5, Bastl Adam 3, Krivčík Petr 3, Baše Vojtěch
České Meziříčí - Dobruška/Opočno 3:5 (1:4). Baše Vojtěch, Krivčík Petr, Bouša Karel
České Meziříčí - Rokytnice 7:5 (2:4). Bastl Adam 3, Krivčík Petr 3, Honza Kristián

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Českém Meziříčí v neděli 29.5. od 9:00
České Meziříčí - Doudleby A 1:4 (0:2). Fabián Jakub
České Meziříčí - Doudleby B 3:1 (2:1). Fabián Jakub, Šimon Tadeáš, Zamastil Josef
České Meziříčí - Solnice 1:14 (0:7). Šimon Tadeáš

Pozvánka na 2. až 5. června

MUŽI A dohrávka: České Meziříčí - Třebeš, čtvrtek 2.6. od 18:00

MUŽI A: Lázně Bělohrad - České Meziříčí, neděle 5.6. od 17:00 (odjezd auty v 15:15)

MUŽI B: Voděrady A - České Meziříčí B, sobota 4.6. od 17:00 (odjezd auty v 15:45)

České Meziříčí - Lípa

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: Finálový turnaj o 9. až 16. místo v Doudlebách v sobotu 4.6. od 9:00