Fotbal: Výsledky z 24. a 25. září, pozvánka na 8., 9. října PDF Tisk Email

FC České Meziříčí

Výsledky z 24. a 25. září

MUŽI A: Předměřice - České Meziříčí 2:2 (1:2) PK: 6:5. 40. a 60. Frank Richard - 6. a 42. Baše Lukáš. ŽK: 3:2 (63. Bareš Jan, 85. Hronek Aleš, 87. Frank RIchard - 78. Čiháček, 89. Havel Tomáš). ČK: 0:0. Diváků: 70.
Předměřice:
Kekelák – Zeman, Vyleťal, Lejp (46. Hronek), L. Ponikelský – T. Ponikelský (75. Hlavatý), Paizker, J. Bareš (K), Bouček ml. (46. Šmarda) – Frank, Strakatý (82. E. Bareš)
České Meziříčí: Havel Patrik - Havel Tomáš, Kozák, Slánský, Tomášek Jan - Rezek, Hlavsa, Čiháček, Krajňák - Ježek, Baše Lukáš
Bouček Josef, vedoucí mužstva Předměřic: Po vyrovnaném utkání rozhodl šťastný penaltový rozstřel.
Mikušík Milan, trenér ČM: Po vyrovnaném utkání jsme trestuhodně nezvládli penaltový rozstřel a tak si odvážíme pouze bod.

MUŽI B: Přepychy - České Meziříčí 4:3 (2:2). 16. a 74. Blažej Michal, 23. Bartoň, 90. Sedlák Lukáš - 17. a 67. Kupka Michal, 26. Tomášek Petr. ŽK: 3:2 (45. Bartoň, 48. Merganc, 87. Krejčí - 7. Hovorka, 37. Jančura). ČK: 0:0. Diváků: 87.
České Meziříčí B:
Havel Patrik - Španiel, Jančura, Kubíček, Frynta Petr - Tomášek Jakub, Tomášek Jakub, Hovorka, Kupka Aleš - Baše Lukáš, Kupka Michal
Tomášek Petr, trenér ČM B: V Přepychách jsme ukázali, jak lze prohrát jasně vyhraný zápas. Tutových šancí bylo snad na celou sezónu, ale bohužel v zakončení jsme selhali. Když už jsme sahali alespoň po bodu, tak jsme v nastavení inkasovali. Stínem utkání bylo zranění Patrika Havla, kterému přejeme brzký návrat na trávník.

DOROST: Předměřice - České Meziříčí 6:1 (2:1). Branka ČM: Bílek Marek
Slezák Miroslav, trenér ČM:
Místo toho aby nás gól ve 20. vteřině zápasu nabudil, tak spíš probudil domácího spícího tygra. Bohužel náš výkon šel oproti minulému týdnu razantně dolů a zápas se nám velice nepovedl. Nevěšíme hlavy a za týden se popereme o body znovu.

MLADŠÍ ŽÁCI: Turnaj v Rychnově v sobotu 24.9. od 9:00
Rychnov - České Meziříčí 4:0 (3:0).
Vamberk - České Meziříčí 6:1 (2:1). Sekyra Martin
Nové Město - České Meziříčí 6:1 (2:0). Sekyra Martin

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Českém Meziříčí v sobotu 24.9. od 9:00
České Meziříčí - Týniště 6:2 (3:2). Bastl Adam 3, Zamastil Josef, Kupka Ondřej, Honza Kristián
České Meziříčí - Borohrádek A 1:5 (1:2). Kleštinec Ondřej
České Meziříčí - Borohrádek B 4:0 (1:0). Bastl Adam 4

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Častolovicích v neděli 25.9. od 9:00
Častolovice - České Meziříčí 5:2 (2:0). Šimon Tadeáš 2
Rychnov A - České Meziříčí 5:8 (2:3). Šimon Tadeáš 4, Fabián Jakub 3, Machač Lukáš
Vamberk - České Meziříčí 9:2 (5:0). Šimon Tadeáš 2

Výsledky z 1. a 2. října

DOROST: České Meziříčí - Meziměstí/Teplice 2:1 (1:1). 2. Hrudík Petr, 72. Šlor Kryštof - 7. Škoda Jakub. ŽK: 1:0. Diváků: 50.
Proti minulému zápasu, kdy se nám vydařil též úvod, jsme si zodpovědým výkonem a výborně chytajícím gólmanem vybojovali 3 body. Od naší branky z penalty ve 2. minutě utkání byli hosté celý poločas lepší, od většího přídělu nás zachránil brankář, branková konstrukce a bojovnost obránců. Ve druhé půli jsme přežili úvodní tlak hostů. Od té doby jsme byli více než rovnoceným soupeřem a nevyužili několik šancí, kromě jedné. 5. minut před koncem nás od penaltového rozstřelu zachránil brankář chycenou penaltou. Děkujeme všem zúčastněným hráčům.

MUŽI A: České Meziříčí - Černíkovice 4:0 (0:0). 52. Hlavsa (Baše Lukáš), 56. Ježek (Hlavsa), 75. Hlavsa (Krajňák), 81. Hovorka (Hlavsa). ŽK: 0:3 (15. Seibert, 61. Hanuš Jakub, 76. Kučera Ivan). ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 156.
České Meziříčí:
Frynta David - Havel Tomáš, Kozák, Slánský, Tomášek Jan - Rezek (66. Hovorka), Hlavsa (81. Borecký), Čiháček, Ježek - Krajňák (75. Tomášek Petr), Baše Lukáš
Černíkovice: Dvořák - Seibert, Víteček, Holoubek, Stodůlka, Kučera, Vašata (62. Šimerda (89. Cink)), Jedlinský Jakub (Pacák), Hanuš David (75. Dulínek), Hanuš Jakub
Mikušík Milan, trenér ČM: Po bezkrevném prvním poločase se naše hra ve druhé půli zlepšila, zpřesnili jsme kombinaci, zlepšili pohyb, trefovali jsme prostor brány a dali několik krásných gólů. Chválím kvalitní defenzivní hru našeho týmu a střeleckou potenci hráčů v čele s Leošem Hlavsou.
Jedlinský Jakub, vedoucí mužstva Černíkovic: Nemastný, neslaný výkon a neochota hrát týmově. Rozhodly první dvě branky po našich chybách.

MUŽI B: České Meziříčí - Kostelecká Lhota 1:5 (1:1). 44. vlastní - 18. Plocek, 63. Rešl, 66. Svatoš, 73. Svatoš z pen., 85. Rešl David. ŽK: 2:3 (60. Baše Karel, 86. Brouček - 22. Andrýs, 75. Faltys, 85. Bažo). ČK: 0:0. Diváků: 105.
Baše Karel - Španiel, Brouček, Kubíček Jindřich (55. Jarkovský), Frynta Petr (5. Borecký) - Vošvrda (74. Žďárek), Havel Tomáš, Tomášek Petr, Kupka Aleš - Kupka Michal (68. Hejlek), Baše Lukáš.
Tomášek Petr, trenér ČM B: 1. poločas byl vyrovnaný, hosté využili našeho zaváhání v obraně a šli do vedení. I my jsem měli nějaké šance, ale znovu selhala koncovka. Až v závěru poločasu si hosté dali neštastně vlastní gól a do kabin se šlo za nerozhodného stavu. 2. poločas bylo pokračování zahazování šancí, stejně jako v Přepychach. Za 20. minut jsme mohli vyhrávat nejmíň 5:1 a mohlo být po zápase, naopak hosté nám ukazali ve druhé polovině poločasu, jak zakončovat a nasázeli nám 4 branky. Místo šesti bodů z posledních 2 zápasů máme na kontě stále 0 bodů.

MLADŠÍ ŽÁCI: Turnaj ve Vamberku v sobotu 1.10. od 9:00
Vamberk - České Meziříčí 8:1. Mušák Petr
Týniště - České Meziříčí 3:0.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Ohnišově v sobotu 1.10. od 9:00
Ohnišov - České Meziříčí 4:1 (2:0). Bastl Adam
Rokytnice - České Meziříčí 0:5 (0:1). Baše Vojtěch 2, Bastl Adam 2, Kleštinec Ondřej
Doudleby - České Meziříčí 0:8 (0:4). Bastl Adam 4, Bouša Karel 2, Baše Vojtěch, Kleštinec Ondřej

MLADŚÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Častolovicích v neděli 2.10. od 9:00
Častolovice - České Meziříčí 6:6 (1:3). Šimon Tadeáš 6
Borohrádek - České Meziříčí 7:3 (2:0). Šimon Tadeáš 3
Kostelec B - České Meziříčí 4:1 (2:1). Šimon Tadeáš

Pozvánka na 8. a 9. října

MUŽI A: Opočno - České Meziříčí, neděle 9.10. od 16:00 (odjezd auty v 14:50)

MUŽI B: Častolovice - České Meziříčí B, sobota 8.10. od 16:00 (odjezd auty v 14:30)

DOROST: Stárkov/Hronov - České Meziříčí, neděle 9.10. od 13:30 (hřiště Stárkov)

MLADŠÍ ŽÁCI: Turnaj ve Vamberku v neděli 9.10. od 10:00