Fotbal: Výsledky z 25. a 26. března, pozvánka na 1. a 2. dubna PDF Tisk Email

FC České Meziříčí

Výsledky z 25. a 26. března

DOROST: České Meziříčí - Hostinné 1:5 (1:3). Branka ČM: Novák Tomáš
Slezák Miroslav, trenér ČM:
Přístup k dnešnímu zápasu odpovídal přístupu k celé zimní přípravě. Celé utkání jsme odehráli v deseti hráčích. Troufnu si říct že být v 11, tak vyhrajeme. S úctou k soupeři, tragičtější tým u nás ještě nehrál.

MUŽI A: České Meziříčí - Albrechtice 7:1 (3:0). 18. Baše Lukáš (Jančura), 28. Havel Tomáš (Hlavsa), 32. Jančura, 49. Ježek (Rezek), 72. Hlavsa (Baše Lukáš), 78. Tomášek Jakub (Baše Lukáš), 81. Ježek (Rezek) - 64. Barták Martin. ŽK: 2:1 (28. Slánský, 66. Tomášek Jan - 90. Brandejs Daniel). ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 154.
České Meziříčí: Frynta David - Havel Tomáš (74. Hrudík Petr), Kozák, Slánský, Tomášek Jan - Rezek, Hlavsa, Čiháček, Ježek - Jančura (72. Tomášek Jakub), Baše Lukáš (78. Tomášek Petr)
Albrechtice: Králík – Barták, Sršeň, Jedlička, Jaroš – Brandejs, Sychra, Chvojan, Forejtek – Pinkas, Velíšek
Šnajdr Martin, trenér ČM: Utkání jsme měli celé utkání pod kontrolou, hosté hrozili pouze z protiútoků. Konečné skóre mohlo být dvojciferné. Děkuji hráčům za předvedený výkon.
Kchop Rostislav, trenér Albrechtic: To, že většina hráčů se bála hrát a nechtělo se jim běhat a nezopakoval se výkon ze zápasu z před týdnem je jedna věc. Druhá věc je, že jsme od nějaké 25. minuty hráli v podstatě o 10ti, protože Forejtek si obnovil zranění a na lavičce nikdo nebyl...5 hráčů základní sestavy je dlouhodobě zraněno...Mohl bych pokračovat dál, ale pouze se zeptám...kde jsou adekvátní náhrady? Takto se nedá hrát žádná soutěž!

MUŽI B: České Meziříčí B - Javornice 2:2 (1:1). PK: 2:4. 41. z pen. a 90. Havel Tomáš - 26. Krejčí Adam, 72. Kráčmer Jakub. ŽK: 1:1 (58. Jančura David - 44. Kráčmer Jan). ČK: 0:0. Diváků: 120.
České Meziříčí B:
Krunčík - Kupka Aleš, Havel Tomáš, Brouček, Hrudík Petr - Vošvrda (46. Kubíček Jindřich), Hovorka, Tomášek Petr, Žďárek (46. Jančura) - Tomášek Jakub, Baše Lukáš
Tomášek Petr, trenér ČM B: První poločas se hrál vyrovnaný fotbal s minimem šancí na obou stranách. Ve 2. poločase byli hosté lepší a zaslouženě šli do vedení. Nám se podařilo vyrovnat v poslední minutě nádhernou střelou z přímého kopu, kdy se trefil Tomáš Havel. Poděkování klukům za bojovnost a odmakaný zápas do poslední minuty.

Pozvánka na 1. a 2. dubna

DOROST: Dobruška/Opočno - České Meziříčí, sobota 1.4. od 13:45 (Hřiště UMT Dobruška)

MUŽI B: Lukavice - České Meziříčí B, sobota 1.4. od 16:00 (odjezd v 14:15)

MLADŠÍ ŽÁCI: Turnaj v Českém Meziříčí v neděli 2.4. od 9:00.