Fotbal: Výsledky z 8. a 9. dubna PDF Tisk Email

FC České Meziříčí

Výsledky z 8. a 9. dubna

DOROST: České Meziříčí - Úpice/Žacléř 2:0 (1:0). Baše David, Ševc Martin
Slezák Miroslav, trenér ČM:
Konečně jsme se tak nějak sešli. Do první branky bylo utkání vyrovnané, pak byli hosté celé utkání lepší. Domácí hráči s vypětím všech sil a pár dobrými zákroky brankáře udržovali jednogólový náskok, který ke konci utkání pojistili. Ubojované tři body.

MUŽI A: České Meziříčí - Vamberk 3:1 (2:0). 33. Ježek (Jančura), 39. Baše Lukáš (Tomášek Petr), 49. Jančura (Baše Lukáš) - 89. Luňáček Josef. ŽK: 2:0 (56. Tomášek Jan, 85. Hovorka). ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 120.
České Meziříčí:
Frynta David - Havel Tomáš (82. Borecký), Kozák, Slánský, Hrudík Petr (58. Hovorka) - Tomášek Petr (82. Žďárek), Tomášek Jan, Hlavsa, Ježek - Baše Lukáš, Jančura
Vamberk: Vídeňský Martin st. - Hájek, Kotýza Jiří, Richter (65. Kotýza Jan), Hamerský (79. Hostinský), Chochola (68. Brandejs), Kotyza Ondřej, Brož, Luňáček, Vídeňský Martin ml., Šrom Michal
Šnajdr Martin, trenér ČM: V prvním poločase byl soupeř lepší, my jsme z minima brankových šancí vytěžili maximum. Druhý poločas jsme soupeře přehrávali, ale naopak jsme vytvořené kombinace nepřesně zakončovali.
Kotyza Pavel, vedoucí mužstva Vamberka: Naší hře chyběla souhra a důraz v zakončení. Domácí tým rozhodl zápas již v prvním poločase, když stoprocentně využil své dvě gólové šance.

MUŽI B: České Meziříčí - Kostelec nad Orlicí B 0:3 (0:1). 10. Krejčí Dominik, 68. Ježek Jiří, 80. Sejkora Ondřej. ŽK: 2:2 (43. Jančura David, C. Hrudík Petr - 43. Čihák Josef, 44. Krejčí Dominik). ČK: 0:0. Diváků: 122.
České Meziříčí B:
Krunčík - Španiel, Havel Roman, Havel Tomáš, Hrudík Petr - Vošvrda, Hovorka, Hlavsa (53. Kupka Michal), Žďárek (59. Borecký) - Tomášek Petr (85. Havel Patrik), Jančura
Tomášek Petr, trenér ČM B: Do utkání vstoupili lépe hosté, byli aktivnější, důraznější a zaslouženě šli do vedení. Po obdržené brance jsme hru vyrovnali a začali si vytvářet šance. Bohužel ani ty nejvyloženější jsme nevyužili, a tak do kabin jsme šli s jednobrankovým mankem. Do 2. poločasu jsme nastoupili velice dobře a od začátku jsme byli lepším týmem, ani tentokrát se nám nepodařilo nějakou šanci dotáhnout do konce. Naopak to byli hosté, kteří nám s ojedinělého breaku vstřelili druhou branku. Přesto i potom jsme se nevzdávali a snažili se o vstřelení branky. Výsledkem ale bylo pouze nastřelení břevna a několik zakončení těsně mimo branku. V závěru jsme pak ještě jednou inkasovali, a tak výsledek 0:3 je pro nás až přiliš krutý. Přesto si myslím, že vítězství Kostelce je zasloužené.

MLADŠÍ ŽÁCI: Turnaj v České Skalici v neděli 9.4. od 9:00
Rozkoš - České Meziříčí 1:5 (0:4). Sekyra Martin 3, Němeček Miroslav, Mušák Petr
Hořice - České Meziříčí 2:0 (1:0).

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Českém Meziříčí v neděli 9.4. od 9:00
České Meziříčí - Ohnišov 1:3 (1:1). Honza Kristián
České Meziříčí - Borohrádek A 2:6 (1:2). Bastl Adam 2
České Meziříčí - Borohrádek B 4:3 (1:3). Bastl Adam 2, Zamastil Josef, Rind Lukáš

Pozvánka na 12. až 16. dubna

MUŽI B: Rokytnice v O. h. - České Meziříčí B, středa 12.4. od 17:00 (odjezd v 15:15) - dohrávka

MUŽI B: Zdelov - České Meziříčí B, sobota 15.4. od 17:00 (odjezd v 15:15)

MUŽI A: Ohnišov - České Meziříčí, čtvrtek 13.4. od 17:30 (odjezd v 16:15) - předehrávka

DOROST: Babí/Velké Poříčí - České Meziříčí, sobota 15.4. od 14:30

MLADŠÍ ŽÁCI: Turnaj v Českém Meziříčí v neděli 16.4. od 9:00