Výsledky z 26. až 30. září PDF Tisk Email

FC České Meziříčí

Výsledky z 26. až 30. září

 


STARŠÍ ŽÁCI: Babí - České Meziříčí 2:0 (2:0).

Rozhodčí: Vacek Michal
Němeček Miroslav, kapitán ČM: Zápas velice vyrovnaný. Bohužel se nehraje na výkon, ale na góly. Opět se odrazila fyzická nevýhoda. Smůla hold k fotbalu patří.

 

STARŠÍ ŽÁCI: České Meziříčí - Velichovky 4:0 (2:0). Fiala Daniel 3, Sekyra Martin

Rozhodčí: Machač Libor
Syrůček Petr, trenér ČM: Hrál se pěkný fotbal plný krásných fotbalových momentů. Na našem mužstvu byla vidět obrovská chuť vybojovat první domácí vítězství i před hojnou návštěvou. Musím klukům poděkovat, protože jsme konečně spojili hladké vítězství s krásnou hrou.

 

MUŽI B: Voděrady - České Meziříčí 1:2 (1:0). 40. Španiel vlastní - 53. Havel Patrik, 82. Tomášek Petr. ŽK: 0:3 (35. Slezák, 65. Kupka Aleš, 80. Havel Patrik). ČK: 0:0. Diváků: 83.

Rozhodčí: Knapek Jaroslav, Hvězda Lukáš
České Meziříčí B: Šlor - Španiel, Petr, Brouček, Černý Jakub - Slezák Miroslav, Tomášek Petr, Kupka Aleš, Fiala Daniel - Bednář Roman, Havel Patrik
Tomášek Petr, trenér ČM B: K utkání jsme tentokrát nastoupili v 11 lidech a hned to bylo znát. Domácí byli v 1. pol. aktivnější a více ohrožovali naši branku. Skórovat se jim podařilo až v závěru poločasu, kdy jsme si nešťastně dali vlastní gól. Do 2. poločasu jsme nastoupili daleko lépe, zvýšili pohyb a výsledkem bylo několik šancí a rohových kopů. Z jednoho z nich se nám podařilo vyrovnat po hlavičce Patrika Havla. Poté jsme pokračovali v aktivní hře, ale vinou nekoncentrovanosti a diskutováním s rozhodčím a soupeřem, se Voděrady postupně tlačili před naší bránu a několikrát mohli jít opět do vedení. Nám se však nakonec podařilo v závěru utkání skórovat a jen díky štěstí a výborně chytajícímu Kryštofovi jsme cenné vítězství uhájili. Opět musím smeknout před Romanem a Kubou, kteří se zdravotními problémy odmakali 90. minut. O tom se může některým "raněným",kteří se k zápasu opět nedostavili, jen zdát. Poděkování všem hráčům za bojovnost a obětavost v zápase.

 

MUŽI A: Třebechovice pod Orebem - České Meziříčí 4:0 (2:0). 51. a 68. Želízko Jan, 10. Dědeček, 39. Bíl Radek. ŽK: 0:1 (70. Havel Tomáš). ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 100

Rozhodčí: Fryš Milan, Junek Matěj, Ježek Václav
Třebechovice: Cejnar Václav- Šreibr Josef, Vích Michal, Vích David (82.Lukášek Tomáš), Bíl Radek, Dědeček Dominik (76.Šedina Marek), Bíl Martin, Želízko Jan (85.Lopata Karel), Věříš Michal (67.Hájek Ondřej), Bušák David (64.Morávek Karel), Kouba Štěpán
České Meziříčí: Kašpar Aleš - Havel Tomáš, Kozák, Tomášek Jan, Baše David (46. Tomášek Jakub) - Fiala Josef, Roubal, Rezek (71. Vošvrda), Ježek - Baše Lukáš, Hlavsa
Bíl Karel, vedoucí mužstva Třebechovic: Toto zajímavé utkání, co se týče šancí na obou stranách. My jsme jich měli více a vstřelili jsme 4 góly. Soupeř neproměnil ani jedinou, velký podíl má na obdržené nule náš gólman Venda Cejnar.

Šnajdr Martin, trenér ČM: Zaspali jsme úvod zápasu a nechali jít domácí po naší chybě do vedení. Poté jsme byli aktivnější, lépe kombinovali, ale v koncovce jsme opět vyhořeli. V závěru poločasu jsme dostali druhý gól a už jsme se dohry nedostali. Zasloužená výhra domácích. Pochvala pro trojici rozhodčích.

 

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Kostelecké Lhotě v neděli 30.9. od 9:00

Ohnišov B - České Meziříčí 2:1 (0:0). Lehký Tobiáš

Kostelecká Lhota - České Meziříčí 0:5 (0:2). Šimon Tadeáš 2, Fabián Jakub, Broučková Michaela, Rejchrt Karel

Slatina/Javornice B - České Meziříčí 0:3 (0:2). Fabián Jakub 2, Lehký Tobiáš

 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Rokytnici v neděli 30.9. od 9:00

Rokytnice - České Meziříčí 0:12 (0:4). Kryštov Pavel 5, Janeček Lukáš 4, Bilanyč Julian 3

Častolovice - České Meziříčí 14:1 (7:0). Hofman Adam