Turnaj Člověče nezlob se v sokolovně PDF Tisk Email

V sobotu 13.dubna se v sokolovně v Českém Meziříčí uskutečnil za spolupráce TJ Sokol, Spolku za veselejší Meziříčí a Obecního úřadu 8.ročník turnaje v Člověče, nezlob se. Odpoledne si přišlo si zahrát 12 dětí, které soutěžily ve dvou věkových kategoriích. Vítězem mezi mladšími dětmi se stal Dan Hurdálek, ve starší kategorii Vláďa Novotný. Oba si odnesli spolu s dalšími dvěma z obou kategorií i poháry a věcné ceny, všichni zúčastnění pak byli odměněni sladkou drobností.

Večerní souboj dospěláků byl rozehrán v 19.30 a ke stolům s hracími plány zasedlo celkem 24 hráčů. Po 2,5hodinách úporných bojů, kdy nebyla nouze o nejrůznější, někdy dost bouřlivé projevy emocí, mohly být rozdány ceny vítězům - první místo obsadila Pavla Hubálková, druhé Liana Kotyšková a čest mužů zachraňoval na třetím místě Míla Kotyška.

Všichni zúčastnění si užili veselý večer a už se těší na další akce, které se v nejbližší době v Českém Meziříčí chystají - Čarodějnický rej se soutěžemi pro děti a taneční zábavou 30.4., prvomájovou veselici se Selskou jízdou a stavěním májky u Obecního úřadu nebo tradiční lampionový průvod v úterý 7.5. Přijďte se mezi nás podívat, jak to tady v Meziříčí žije !


Za pořadatele Vlaďka Černá