FC - Výsledky z 25-26..května PDF Tisk Email

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Českém Meziříčí v sobotu 25.5. od 9:00

České Meziříčí - Černíkovice 0:9 (0:4).

České Meziříčí - Rokytnice 3:1 (2:0). Kryštov Pavel 2, Janeček Lukáš

České Meziříčí - Týniště 0:15 (0:6).

MUŽI B: Křovice - České Meziříčí 2:5 (1:0). 29. Šedek Michal, 76. Rada Josef - 47. a 71. Fiala Daniel, 49. Baše David, 81. Bednář Roman, 89. Hrubý Aleš. ŽK: 0:0. ČK: 0:0. Diváků: 66.

Rozhodčí: Reichl Petr

České Meziříčí B: Havel Patrik - Drcmánek, Španiel, Brouček, Trnovský - Fiala Daniel, Tomášek Petr, Kupka Aleš, Baše David - Bednář, Hrubý

Tomášek Petr, trenér ČM B: 1. poločas byl z naší strany hodně špatný a připomínal zápas v Rovni, bez pohybu, bez zájmu, bez bojovnosti. Domácí v poločase vedli 1:0 zaslouženě. 2. poločas byl však úplně o něčem jiném. Hned v úvodu se nám podařilo otočit skóre a najednou nás bylo plné hřiště. Zlepšený pohyb, bojovnost a vytváření si gólových šancí, to vše nás nakonec dovedlo k zaslouženým 3 bodům. Pochvala celému týmu za 2. poločas.

Výsledky z neděle 26. května

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Českém Meziříčí v neděli 26.5. od 9:00

České Meziříčí - Slatina/Javornice 5:2 (2:1). Fabián Jakub 3, Lehký Tobiáš 2

České Meziříčí - Vamberk 2:1 (0:1). Lehký Tobiáš, Rejchrt Karel

České Meziříčí - Ohnišov 2:4 (0:1). Fabián Jakub 2

MUŽI A: České Meziříčí - Albrechtice 4:3 (3:2). 21. Tomášek Jan (Čiháček), 28. Rezek (Fiala Josef), 36. Baše Lukáš (Fiala Josef), 73. Baše Lukáš (Tomášek Jan) - 13. a 64. Hořínek David, 40. Sršeň Ladislav. ŽK: 3:0 (64. Čiháček, 72. Havel Tomáš, 84. Roubal). ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 103.

Rozhodčí: Pálka Martin, Vítek Pavel, Franěk Jakub

Delegát: Mazura Milan

České Meziříčí: Frynta David - Havel Tomáš, Slánský, Tomášek Jan, Čiháček - Fiala Josef, Hlavsa (90. Tomášek Petr), Roubal, Rezek - Baše Lukáš, Ježek

Albrechtice: Králík - Velíšek Luděk, Barták, Bartoš, Velíšek Ondřej (62. Sychra), Zeman, Vostrovský, Hořínek, Sršeň, Jaroš, Duha (14. Řehák (70. Chmelík))

Mikušík Milan, trenér ČM: Zasloužené vítězství, ale zase to byly nervy. Nevyvarovali jsme se hrubých individuálních chyb, kvůli kterým jsme museli dnes vítězství doslova vybojovat.
Koblmüller Miloš, asistent trenéra Albrechtic: Více boj než pohledný fotbal dvou týmů ohrožených sestupem. Dali jsme sice tři branky venku, ale body nám to nepřineslo. Kluci bojovali, ale soupeř byl v útoku lepší.