FC - Výsledky z 30.5-2.6 PDF Tisk Email

Výsledky ze čtvrtka 30. května

STARŠÍ ŽÁCI: Velichovky - České Meziříčí 1:2 (0:0). Branky ČM: Němeček Miroslav, Fiala Daniel.

Rozhodčí: Merbs Rudolf
České Meziříčí: Bouša - Dyršmíd, Fiala Daniel, Jílek, Kleštinec, Krivčík, Mikušík, Myšák, Němeček, Rind, Sekyra, Vlášek, Bastl Adam, Kupka
Sekyra Martin, kapitán týmu ČM: Zápas proti Velichovkám skončil výhrou našeho týmu 2:1. Tento zápas byl napínavý až do konce, protože v posledních dvou minutách jsme ještě prohrávali o jeden gól. Ale náš tým se nenechal zaskočit tím že prohráváme a tak jsme do toho dali vše a obrátili jsme to v prospěch našeho týmu.

 

Výsledky ze soboty 1. června

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj ve Slatině n. Zdobnicí v sobotu 1.6. od 9:00

Vamberk - České Meziříčí 6:4 (3:2). Janeček Lukáš 3, Rind Karel

Slatina/Javornice - České Meziříčí 6:2 (2:1). Křeček Ivo, Bilanych Yulian

 

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Ohnišově v sobotu 1.6. od 9:00

Černíkovice - České Meziříčí 8:5 (3:4). Fabián Jakub 2, Jančárek Filip, Lehký Tobiáš, Rejchrt Karel

Vamberk - České Meziříčí  3:1 (2:1). Rechrt Karel

Ohnišov - České Meziříčí 3:1 (2:0). Fabián Jakub

 

STARŠÍ ŽÁCI: Rasošky - České Meziříčí 1:5 (1:1). Branky ČM: 34., 55., a 70. Fiala Daniel, 39. Krivčík Petr, 68. Mikušík David.

České Meziříčí: Bouša - Dyršmíd, Fiala Daniel, Jílek, Kleštinec, Krivčík, Mikušík, Myšák, Němeček, Rind Lukáš, Sekyra, Vlášek, Bastl Adam, Kupka Ondřej
Sekyra Martin, kapitán týmu ČM: Zápas proti Rasoškám skončil výhrou našeho týmu 5:1. V tomto zápase jsme obdrželi první a prohrávali o jeden gól. Ale to nás nerozhodilo. O poločase jsme šli do kabin se stavem 1:1. Do druhého poločasu jsme nastoupili připraveni a odvést si další 3 body. Tak se i stalo a dávali jsme jim gól po gólu až nakonec sudí zapískal a my s výhrou 5:1 odjeli spokojeně domů.

 

MUŽI B: České Meziříčí B - Vamberk B 2:5 (1:2). 19. Hrubý, 81. Bednář - 4. Dostál Ondřej, 14. Mudruňka, 51. Halamka, 73. Hlaváč, 76. Cit z pen. ŽK: 1:1 (75. Frynta Petr - 63. Bechný Jan. ČK: 0:0. PK: 0:1. Diváků: 50.

České Meziříčí B: Kašpar Aleš - Drcmánek, Brouček, Kubíček Jindřich (63. Šimůnek), Frynta Petr - Fiala Daniel, Tomášek Petr, Kašpar Aleš, Baše David - Hrubý (31. Bednář), Slezák (51. Trnovský)

Rozhodčí: Štancl Oldřich

Tomášek Petr, trenér ČM B: Co je nám platná územní převaha po celý zápas, když nedokážeme proměnit ani ty nevyloženější šance. Hosté nám dali lekci z produktivity, kdy všechny góly vstřelili po rychlých protiútocích. Vinou zranění jsme museli neustále měnit sestavu, až jsme nakonec dohrávali v 10. Dnes nám prostě nebylo přáno a navíc nám v cestě stál výborně chytající hostující brankář. Mezi diváky opět bývalí hráči, kteří si přišli "užít" odpoledne a na kamarády se přišli jen podívat. Pochvala mužstvu za bojovnost a Jirkovi Šimůnkovi děkuji za výpomoc v utkání.

Výsledek z neděle 2. června

MUŽI A: Javornice - České Meziříčí 1:5 (1:2). 17. Kráčmer Jakub - 7. Roubal Zdeněk (Slánský), 36. Ježek z pen. (Baše Lukáš), 47. Hlavsa Leoš (Baše Lukáš), 56. Ježek (Baše Lukáš), 88. Baše Lukáš (Rezek). ŽK: 0:0. ČK: 0:0. PK: 0:1. Diváků: 185.

Rozhodčí: Turek Jiří, Šiling Karel, Kubálek Lukáš

Delegát: Přibyl Miroslav

Javornice: Hynek - Resl, Kráčmer Jakub, Široký (58. Plašil Michal), Šrefl, Hovorka (52. Hanyk), Nosek Jakub (86. Nosek Ondřej), Kráčmer Jan, Krejčí (77. Kasper Lukáš), Plesl (52. Chlachula), Krunčík Tomáš

České Meziříčí: Frynta David - Havel Tomáš, Kozák, Tomášek Jan, Slánský - Roubal (86. Fiala Josef), Hlavsa, Čiháček, Rezek - Baše Lukáš (90. Baše David), Ježek
Krunčík Tomáš, trenér Javornice: Hosté nás přehráli ve všech fotbalových dovednostech, hlavně rychlostí a důrazem. Jejich vítězství je zasloužené.

Mikušík Milan, trenér ČM: Po výborném výkonu celého týmu vezeme zaslouženě z Javornice důležité tři body. Chválím všechny hráče za přístup.