Informace o omezení provozu autobusových linek do Škoda Auto a do zóny Lipovka PDF Tisk EmailDovolujeme si Vás informovat ohledně omezení dopravy mezi Dvorem Králové nad Labem a Rychnovem nad Kněžnou. Spoje linky IREDO 261 trasované ze Dvora Králové nad Labem přes Jaroměř, Jasennou, České Meziříčí, Opočno do Rychnova nad Kněžnou objednává a její provoz hradí závod Škoda Auto.


Z důvodu dočasného přerušení výroby spoje ze Dvora Králové do Rychnova nad Kněžnou nejedou od 21.3.2020.


V pracovní dny je zajištěna náhradní autobusová doprava linkou IREDO 261 v úseku Opočno,,nám. – Semechnice – Trnov – Byzhradec – Solnice – Rychnov nad Kněžnou na ranní a odpolední směnu a z noční a ranní směny.

 

Cestující jedoucí z odpolední směny z Rychnova nad Kněžnou nebo Solnice použijí linku IREDO 210, která z Voděrad mimořádně pokračuje po trase linky IREDO 261 do Houdkovic – Trnova – Semechnice a Opočna. Vyjma obce Byzhradec tak je zajištěn odvoz z odpolední směny i pro všechny obce po trase linky IREDO 261 mezi Rychnovem nad Kněžnou a Opočnem. Výše uvedená náhradní autobusová doprava je zajištěna v pracovní dny. O víkendu linka IREDO 261 po dobu uzavření většiny továren na Rychnovsku není v provozu.