Jídelní lístek na sobotu 29.8. do Sokolovny PDF Tisk Email

Přátelé a kamarádi,

v příloze posílám jídelák na tuto sobotu. Objednávky na španěláky prosím co nejdříve sem do emailu nebo SMS na níže uvedený telefon.

 

Je mi to trochu líto, ale tyto obědy budou poslední pod hlavičkou Sokola České Meziříčí. Z ekonomických důvodů jsme se rozhodli restauraci pronajmout a nový nájemce nastupuje již 1.9. Budou vařit celý týden, takže můžete zajet na oběd nejenom o víkendu. Doporučila jsem jim, aby sobotní menu moc neměnili, že jste na to u nás zvyklí a chodíte pravidelně v hojném počtu.

Paní kuchařka mi slíbila posílat víkendový jídelníček vždy ve čtvrtek, takže bych vám ho i nadále přeposílala.  Chystají se dělat i tradiční posvícení,. které letos vychází na víkend 12.-14.9., tzn, že by měla být i oblíbená kachna !!

Budu ráda za Vaše případné postřehy a připomínky - i ty negativní - předám je dál - je totiž i v našem zájmu (Sokola) , aby to novým provozovatelům fungovalo a šlapalo  a aby byli hosté spokojení.

Tak doufám, že se přijdete podívat , že vám bude chutnat a že nám zachováte přízeň i když tam již nebudeme ve staré sestavě.

Mějte se príma a snad někdy někde na shledanou

--
Za TJ SOKOL České Meziříčí
Vlad.Černá
starostka
tel.737 400 947