BŘEZEN 2012 PDF Tisk Email

NEDĚLE
4. 3. 2012
v 17 a 20 HOD.
VSTUPNÉ 60,-
  DŮM - ČR
Film je intimním dramatem otce a dcery, příběhem střetu snů různých generací a neutuchající touze po svobodě. Je celovečerním debutem mladé slovenské režisérky Zuzany Liové. Po řadě festivalů, kterými film prošel, se stal nejvíce oceňovaným českým filmem.      Mládeži do 15 let nepřístupný.
Hrají: M. Krobot, T. Medvecká, E. Geislerová, L. Jašková a další

NEDĚLE
11. 3. 2012
v 17 a 20 HOD.
VSTUPNÉ 60,-
  HANNA
je výjimečná svou silou a vytrvalostí. Její otec ji podroboval extrémnímu životu a výcviku sebeobrany. V průběhu let jejího odbojného života se dostává do zajetí a je uvězněna v podzemním kompexu pod Marockou pouští... Film je úžasné drama.
Mládeži do 12 let nevhodný
Hrají: Saoirse Ronan, Cate Blanchett, Eric Bana, Tom Hollander a další
Režie: Joe Wright

NEDĚLE
18. 3. 2012
v 17 A 20 HOD.
VSTUPNÉ 50,-
  VELKÁ VÁNOČNÍ JÍZDA
Počítačově animovaný film Studia Ardman, který nedá spát žádnému dítěti: Jak jen to ten Santa dělá, že dokáže během jedné noci nadělit všechny dárky? Odpovědí na ni je existence Santovy provozní základny ukryté pod Severním pólem. Přijďte se přesvědčit. Film je dabován. Mládeži přístupný.
Režie: Sarah Smith

NEDĚLE
25. 3. 2012
v 17 A 20 HOD.
VSTUPNÉ 60,-
  PAŘBA V BANKOKU
Phil, Stu, Alan a Doug jedou do exotického Thajska na Stuovu svatbu. Po nezapomenutelné rozlučce v Las Vegas nenechá Stu nic náhodě a naplánuje v Thajsku zcela bezpečnou pozdní snídani. Jenže ne všechno se děje tak, jak si naplánuje. Co se stane v Bankoku, si nedokážete ani představit.       Mládeži do 12 let nevhodný.
Hrají: Z. Galifianakis, E. Helms, B. Cooper, K. Jeong
Režie: Todd Phillips

Uvedeme v dubnu:
1. dubna - Školní výlet//Poupata//Ocelová pěst//Nákaza