ČERVENEC 2012 PDF Tisk Email

NEDĚLE
8. 7. 2012
v 17 a 20 hod.
VSTUPNÉ 60,- Kč
  ÚTĚK Z MS-1
Akční sci-fi thriller. Lidstvo našlo způsob, jak ochránit svět před zločinci. Ti nejhorší z nejhorších jsou drženi na místě, ze kterého není úniku. Mimo zemi, uprostřed hlubokého vesmíru ve věznici MS ONE.
Hrají: Maggie Grace, Guy Pearce, Peter Storhare a další. Režie: James Mather
Film je mládeži do 15 let nevhodný

!!! STŘEDA !!!
18. 7. 2012
v 17 a 20 hod.
VSTUPNÉ 70,- Kč
  LÍBÁŠ JAKO ĎÁBEL - ČR
Dva roky po diváckém hitu Líbáš jako Bůh přichází autorka a režisérka Marie Poledňáková s volným pokračováním úspěšné komedie. Helenin bývalý manžel Karel se sice odstěhoval ze společné domácnosti, ale začíná zjišťovat, že mu cosi chybí. Nechme se překvapit. Hrají: Kamila Magálová, O. Kaiser, J. Bartoška, E. Holubová, R. Vojtek, K. Issová, J. Langmajer a další. Režie: Marie Poledňáková. Film je mládeži do 12 let nevhodný

NEDĚLE
22. 7. 2012
v 17 a 20 hod.
VSTUPNÉ 60,- Kč
  ŽELEZNÁ LADY
Režisérka Phyllida Lloyd natočila neuvěřitelně poutavý životopisný film o nejvýznamější političce 20. století. Margaret Thatcherová, neobyčejná a všestranná žena, která dokázala, že vysoká politika není jen výsadou mužů, se jako první žena stala premiérkou Spojeného království Velké Británie a Severního Irska. Svým nekompromisním přístupem získala přezdívku Železná lady. Hrají: Meryl Streep, Jim Broadband, Richard Egrant a další. Film je mládeži přístupný.

NEDĚLE
29. 7. 2012
v 17 a 20 hod.
VSTUPNÉ 60,- Kč
  BITEVNÍ LOĎ
Bitva o zemi začne na vodě. Bitevní loď je velkolepá akční podívaná plná úžasných trikových scén. Poblíž havajských ostrovů přistáli na moři mimozemšťané uprostřed probíhajícího mezinárodního námořního cvičení. Hrají: Taylor Kitsch, Liam Neeson, Rihanna, Brooklyn Decker a další. Režie: Peter Berg. Film je mládeži přístupný.


Uvedeme v srpnu:
5. 8.  - LORAX (film pro děti) // 15. 8. - TADY HLÍDÁM JÁ (!!!středa!!!) // 26. 8. - PRCI, PRCI, PRCIČKY - ŠKOLNÍ SRAZ